O Drobnostech

Ely je město nacházející se na východě hrabství Cambridgeshire v regionu Východní Anglie 103 kilometrů severovýchodně od londýnského Charing Cross, tvrdí Wikipedia. Ale Ely je taky jméno osoby, která se rozhodla vytvořit si tohle puntíkaté králičí doupě. Jsem sobecká, přecitlivělá, Přesvědčitel I. a stresoň. Zároveň jsem také člověk, který rád sepisuje – cokoliv a tahle pastelová hrůza mi slouží jako místo, kde své výplody vypouštím do světa. Jsou to jen drobnosti, nevýznamné, ale píšu je ráda.

Blog je tedy zasvěcen mým zápiskům na různá témata, myšlenkám, názorům a zážitkům. Knihám, filmům a kulturním akcím. A protože se to tak před čtyřiadvaceti lety stalo, že se mi oba chromozomy zformovaly do X a já tedy patřím k něžnějšímu pohlaví, občas se zde vyskytne též článek o něčem ryze ženském, například obsah mých nákupních tašek nebo mého talíře. Jelikož ráda pojídám zdravé dobroty a na sebe patlám výhradně přírodní produkty, nevyhýbám se ani psaní o biokosmetice, přestože aspirace na žádný tisící prvý fashion ani kosmetický blog rozhodně nemám. Co mě zajímá, to se zde objevuje, nic složitějšího v tom není.
A proč proboha králíci, ptáte se?
Zkrátka a dobře se jedná o mé nejoblíbenější zvíře, jehož figurky, plyšáci a jiná znázornění v mnoha podobách a velkém množství zdobí můj reálný pokoj. Tak jsem si říkala, proč si těmi chlupáči nedekorovat i své virtuální sídlo? Well, I tried and therefore no one should criticise me.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...
 

(Ne)významné drobnosti Copyright © 2014 Design by Ely